D1
Ondersteuning
Functie | Naam |
Coach | Domiziano de Boer |
Coach | Eric de Jong |
Coach | Ed Kohlmann |
Manager | Eric de Jong |
Trainer | Domiziano de Boer |
Trainer | Sebas Volmer |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
26 mei | HC Ares D1 | 12:45 | thuis - Veld 1 (Havezate Boedelhof) |
2 jun | M.H.C. LELYSTAD D1 | 12:45 | uit |
9 jun | DHC Drienerlo D1 | 12:45 | thuis - Veld 1 (Havezate Boedelhof) |
16 jun | M.H.C. Barneveld D1 | 12:45 | uit |
Verslagen
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Almelo D1 | 18 | 44 | 14 | 2 | 2 | 64 | 25 | 0 |
2 | Leeuwarden D1 | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 47 | 22 | 0 |
3 | Spitsbergen D1 | 18 | 38 | 11 | 5 | 2 | 72 | 44 | 0 |
4 | Lelystad D1 | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 54 | 23 | 0 |
5 | Roden D1 | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 32 | 24 | 0 |
6 | Drienerlo D1 | 18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 39 | 43 | 0 |
7 | Ares D1 | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 30 | 36 | 0 |
8 | Westerduiven D1 | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 46 | 58 | 0 |
9 | HCHN D1 | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 51 | 70 | 0 |
10 | Goor D1 | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 28 | 65 | 0 |
11 | Barneveld D1 | 18 | 15 | 3 | 6 | 9 | 35 | 60 | 0 |
12 | Zutphen D1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 12 | 29 | 57 | 0 |
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Aanvang |
Drienerlo D1 | Westerduiven D1 | 12:45 |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Zutphen D1 | Westerduiven D1 | (2-3)final |
Barneveld D1 | HCHN D1 | (4-4)scheduled |
Drienerlo D1 | Almelo D1 | (3-3)final |
Lelystad D1 | Spitsbergen D1 | (3-3)final |
Goor D1 | Leeuwarden D1 | (0-1)scheduled |
Ares D1 | Roden D1 | (3-2)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Leeuwarden D1 | Ares D1 | (1-0)final |
Spitsbergen D1 | Drienerlo D1 | (4-3)final |
Roden D1 | Lelystad D1 | (1-2)final |
HCHN D1 | Zutphen D1 | (7-3)scheduled |
Almelo D1 | Barneveld D1 | (5-1)final |
Westerduiven D1 | Goor D1 | (8-2)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Barneveld D1 | Spitsbergen D1 | (1-10)final |
Drienerlo D1 | Roden D1 | (2-3)final |
Lelystad D1 | Leeuwarden D1 | (2-2)final |
HCHN D1 | Westerduiven D1 | (4-7)scheduled |
Ares D1 | Goor D1 | (6-0)final |
Zutphen D1 | Almelo D1 | (2-5)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Goor D1 | Lelystad D1 | (1-4)final |
Leeuwarden D1 | Drienerlo D1 | (3-0)final |
Roden D1 | Barneveld D1 | (2-1)final |
Almelo D1 | HCHN D1 | (4-1)scheduled |
Spitsbergen D1 | Zutphen D1 | (3-1)final |
Westerduiven D1 | Ares D1 | (4-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Zutphen D1 | Roden D1 | (0-3)final |
Barneveld D1 | Leeuwarden D1 | (4-4)scheduled |
Drienerlo D1 | Goor D1 | (3-3)final |
Lelystad D1 | Ares D1 | (4-1)final |
Almelo D1 | Westerduiven D1 | (4-0)final |
HCHN D1 | Spitsbergen D1 | (6-6)scheduled |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Goor D1 | Barneveld D1 | (7-3)final |
Roden D1 | HCHN D1 | (3-0)scheduled |
Leeuwarden D1 | Zutphen D1 | (2-0)final |
Westerduiven D1 | Lelystad D1 | (1-1)final |
Spitsbergen D1 | Almelo D1 | (4-2)final |
Ares D1 | Drienerlo D1 | (0-1)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Zutphen D1 | Goor D1 | (1-2)final |
Drienerlo D1 | Lelystad D1 | (2-2)final |
Barneveld D1 | Ares D1 | (2-2)final |
Spitsbergen D1 | Westerduiven D1 | (7-5)final |
Almelo D1 | Roden D1 | (2-1)final |
HCHN D1 | Leeuwarden D1 | (2-0)scheduled |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Ares D1 | Zutphen D1 | (5-2)final |
Lelystad D1 | Barneveld D1 | (7-0)final |
Goor D1 | HCHN D1 | (0-0)postponed |
Roden D1 | Spitsbergen D1 | (1-1)final |
Leeuwarden D1 | Almelo D1 | (3-1)final |
Westerduiven D1 | Drienerlo D1 | (3-4)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Barneveld D1 | Drienerlo D1 | (3-3)final |
Roden D1 | Westerduiven D1 | (1-3)final |
Almelo D1 | Goor D1 | (4-0)final |
Spitsbergen D1 | Leeuwarden D1 | (3-3)final |
HCHN D1 | Ares D1 | (6-1)scheduled |
Zutphen D1 | Lelystad D1 | (0-7)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Lelystad D1 | HCHN D1 | (6-0)scheduled |
Drienerlo D1 | Zutphen D1 | (3-2)final |
Goor D1 | Spitsbergen D1 | (2-4)final |
Ares D1 | Almelo D1 | (1-4)final |
Leeuwarden D1 | Roden D1 | (4-2)final |
Barneveld D1 | Westerduiven D1 | (4-1)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Zutphen D1 | Barneveld D1 | (1-0)final |
Roden D1 | Goor D1 | (5-0)final |
Spitsbergen D1 | Ares D1 | (3-1)final |
Almelo D1 | Lelystad D1 | (2-0)final |
HCHN D1 | Drienerlo D1 | (2-4)scheduled |
Westerduiven D1 | Leeuwarden D1 | (0-1)final |
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024 | ||
Goor D1 | HCHN D1 | (1-0)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Leeuwarden D1 | Goor D1 | (8-0)final |
Almelo D1 | Drienerlo D1 | (8-2)final |
Spitsbergen D1 | Lelystad D1 | (3-2)final |
Roden D1 | Ares D1 | (3-0)final |
HCHN D1 | Barneveld D1 | (2-5)scheduled |
Westerduiven D1 | Zutphen D1 | (2-2)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Zutphen D1 | HCHN D1 | (3-2)scheduled |
Drienerlo D1 | Spitsbergen D1 | (4-1)final |
Barneveld D1 | Almelo D1 | (0-3)final |
Goor D1 | Westerduiven D1 | (2-1)scheduled |
Ares D1 | Leeuwarden D1 | (0-1)final |
Lelystad D1 | Roden D1 | (1-0)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Leeuwarden D1 | Lelystad D1 | (3-1)scheduled |
Goor D1 | Ares D1 | (0-2)final |
Roden D1 | Drienerlo D1 | (1-0)final |
Almelo D1 | Zutphen D1 | (4-3)final |
Westerduiven D1 | HCHN D1 | (5-6)scheduled |
Spitsbergen D1 | Barneveld D1 | (3-0)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Zutphen D1 | Spitsbergen D1 | (4-4)final |
Drienerlo D1 | Leeuwarden D1 | (2-1)scheduled |
Barneveld D1 | Roden D1 | (0-0)final |
HCHN D1 | Almelo D1 | (1-6)scheduled |
Ares D1 | Westerduiven D1 | (4-0)final |
Lelystad D1 | Goor D1 | (7-1)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Goor D1 | Drienerlo D1 | (3-3)final |
Ares D1 | Lelystad D1 | (2-0)final |
Roden D1 | Zutphen D1 | (0-0)scheduled |
Leeuwarden D1 | Barneveld D1 | (2-1)scheduled |
Westerduiven D1 | Almelo D1 | (1-2)final |
Spitsbergen D1 | HCHN D1 | (6-2)scheduled |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Drienerlo D1 | Ares D1 | (0-0)scheduled |
Barneveld D1 | Goor D1 | (3-3)final |
Zutphen D1 | Leeuwarden D1 | (1-4)scheduled |
Almelo D1 | Spitsbergen D1 | (3-0)final |
Lelystad D1 | Westerduiven D1 | (4-1)final |
HCHN D1 | Roden D1 | (3-2)scheduled |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Leeuwarden D1 | HCHN D1 | (4-3)scheduled |
Goor D1 | Zutphen D1 | (1-2)final |
Westerduiven D1 | Spitsbergen D1 | (1-7)final |
Roden D1 | Almelo D1 | (2-2)final |
Ares D1 | Barneveld D1 | (1-3)final |
Lelystad D1 | Drienerlo D1 | (1-0)final |